KatowiceOnline
25-26
062021

Bezpieczeństwo

Letnia odsłona Ars Independent Festival 2021 (25-26 czerwca) odbędzie się zarówno stacjonarnie w Katowicach, jak również online. Zgodnie z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wytycznymi sanepidu na wydarzeniach festiwalowych podjęte będą stosowne działania, by zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i komfort udziału w festiwalu.

Pracownicy miejsc festiwalowych dbają o utrzymanie ich w czystości, dezynfekując regularnie przestrzenie wspólne. Ponadto obsługa miejsc festiwalowych oraz ekipa festiwalowa pracuje w maseczkach.

Zachęcamy Was, by bilety na seanse w kinie Światowid kupować on-line za pośrednictwem strony Filmowa.net, a jeśli nie macie takiej możliwości - to wybierzcie płatność kartą zamiast gotówką przy kasie.

Zwracamy się też do Was z prośbą o przestrzeganie poniższych zasad, by wszyscy mogli bezpiecznie uczestniczyć w wydarzeniu:

1 / Przed wejściem do miejsc festiwalowych dezynfekujemy dłonie udostępnionymi środkami do dezynfekcji;

2 / Na terenie miejsce festiwalowych (w tym na sali kinowej) zasłaniamy nos i usta maseczką;

3 / W kolejkach - do kasy, na salę kinową, do rollbaru czy do toalety - zachowujemy przepisowy odstęp 1,5 metra;

4 / Udostępniamy maksymalnie połowę miejsc, dlatego prosimy Was o zajmowanie miejsca wskazane przez obsługę z zachowaniem odstępu między widzami (jeśli mieszkacie razem, możecie oczywiście usiąść obok siebie).

Ponadto w imieniu Kina Światowid będziemy prosić Was o wypełnienie i przekazanie obsłudze kina przy wejściu na salę kinową oświadczenia dotyczącego Waszego aktualnego stanu zdrowia zawierającego dane kontaktowe do Was (imię, nazwisko, telefon kontaktowy i/lub adres e-mail). Zbieranie danych jest rekomendowane, by ułatwić służbom sanitarnym dochodzenie epidemiologiczne w przypadku wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

Formularz oświadczenia znajdziecie do pobrania poniżej. Najlepiej wypełnić go przed przyjściem do kina, ale jeśli nie będziecie mieć takiej możliwości – formularz będzie dostępny również w kasie kina. Osoby, które zakupiły bilet on-line otrzymały formularz dołączony do biletu.

Na bieżąco monitorujemy sytuację oraz rządowe i sanepidowskie rozporządzenia, dostosowując wytyczne zgodnie z nimi.

Bezpieczeństwo