Pomiń menu
Wydarzenia odbywa się w Katowicach
08.10-13.10.2024

KUP KARNET NA FESTIWAL

Już są! Pierwsze karnety na Ars Independent Festival trafiły do sprzedaży w walentynkową środę – w sam raz, żeby zamanifestować swoją miłość do kina i sztuki. Na początek – dwa warianty do wyboru. Dla tych, którzy kierują się zasadą „im wcześniej, tym lepiej”, a festiwalowy program biorą w ciemno, organizatorzy przygotowali karnet Blind Horse. Widzowie, którzy imprezę darzą szczególnym uczuciem, mogą wybrać opcję Black Horse, czyli specjalny Karnet Patronacki.

W środę, 14 lutego ruszyła sprzedaż pierwszej puli karnetów na tegoroczną edycję Ars Independent Festival, która odbędzie się w dniach 8-13 października 2024 w katowickim Kinie Światowid. Od 14 lutego do 10 czerwca będzie można kupić Karnet Podstawowy Blind Horse w cenie 100 zł (80 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca). W skład karnetu podstawowego wchodzą: identyfikator uprawniający do udziału we wszystkich seansach oraz w wydarzeniach festiwalowych (z wyjątkiem wydarzenia specjalnego Film i Kolacja) oraz pakiet powitalny, na który składają się materiały promocyjne Festiwalu i jego partnerów. Festiwal przygotował też nowość: specjalny Karnet Patronacki, czyli Black Horse dla wszystkich tych, którzy chcą wspierać Festiwal. Cena karnetu Black Horse to 240 zł, a w zestawie, oprócz zawartości pakietu podstawowego i satysfakcji z bycia Patronem Festiwalu, dostaniemy także czarną torbę z logiem Festiwalu oraz wstęp na Wydarzenie Film i Kolacja. Ilość karnetów jest ograniczona.

Karnety do nabycia w kasie Kina Światowid oraz na Filmowa.net.

Ci, którzy z decyzją wolą poczekać, będą mieć możliwość zakupu karnetów w późniejszych terminach: karnet Early Horse (120 zł/96 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) będzie można kupić od 11 czerwca do dnia ogłoszenia pełnego programu Festiwalu, a Regular Horse (150 zł/120 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) – od dnia, w którym poznamy program festiwalowy do 10 października.

W programie multimedialnego i popkulturowego festiwalu znajdą się cztery sekcje konkursowe: film, animacja, gry wideo i teledyski. Dodatkowo – Silesia Film przygotuje dwie sekcje autorskie: przegląd czterech filmów Dereka Jarmana, wraz ze spotkaniami oraz sekcję wideoartów, a także wydarzenia specjalne.

Ars Independent Festival istnieje od 2011 roku, od 2024 organizowany jest wspólnie przez instytucję kultury Katowice Miasto Ogrodów oraz Instytucję Filmową Silesia Film w Katowicach.

Katowice GZM 2029 jest Kandydatem na Europejską Stolicę Kultury 2029.

KUP KARNET NA FESTIWAL